Aktuality

Závěr roku a plesová sezóna

Ples

29.11.2013

Přejeme vám příjemné prožití vánočního času, úspěšný závěr roku a budeme se na vás těšit na některém z nadcházejících plesů. Pokud vás zajímá hudba na svatbu, neváhejte nás kontaktovat.

Svatební sezóna s živou kapelou

Svatební sezóna

25.6.2013

Svatební sezóna je v plném proudu a tak i my jsme v plném proudu a jezdíme téměř od svatby ke svatbě se svým vystoupením. Chceme poděkovat Elišce a Françoisovi (svatba 20.4.), Magdě a Martinovi (svatba 25.5.), Mírovi a Ireně (svatba 1.6.), Verče a Petrovi (svatba 8.6.) a Lindě a Michalovi (svatba 22.6.) za pozvání, vřelé přijetí a přejeme ještě jednou hodně štěstí a spokojenosti.

Svatba Karolíny a Vládi

svatba Karolíny a Vládi

9.5.2013

V sobotu 13.4. meli svůj svatební den v Kosteleckém pivováru externí odkaz Karolína s Vláďou. Děkujeme za pozvání do krásného rustikálně laděného prostoru bývalé mlýnice, kde jsme si užili vystoupení spolu s asi stovkou svatebních hostů. Karolíno a Láďo, přejeme hodně štěstí!
Více fotografií...

Kapela na maturitním plesu v Krupce

Námořnický ples Gymnázia Jana Amose Komenského Dubí

5.3.2013

Právě se k nám dostal krátký záznam z Námořnického plesu Gymnázia Jana Amose Komenského Dubí, na kterém jsme účinkovali 16.2. v MC Koloseum v Krupce. Maturitní ples pořádali studenti oktávy spolu s agenturou Stolart externí odkaz, která ples technicky i dramaturgicky zajistila. Děkujeme za příjemný zážitek a vám nabízíme zmíněnou ukázku externí odkaz.

Taneční zábava U Labutě s kapelou Triwoly

oslava U Labutě

11.2.2013

Sobotní večer 9.2. byl opět věnován taneční zábavě v restauraci U Labutě, kde je tradičně dobré jídlo i pití a krásný zmodernizovaný sál. Hudba byla ještě zpestřena dvojnásobnou oslavou narozenin našich kamarádů, kteří si nás také zvou na své svatby a rodinné mejdany, takže bylo hodně veselo, zejména s balónky nafouknutými héliem. Budeme se na vás těšit zase příště.
Více fotografií...

Kapela na hasičském plesu v Drahelčicích

ples SDH Drahelčice

22.1.2013

V sobotu 19.1. jsme se opět po delší době podívali do Drahelčic na ples místního SDH. Celý ples jsme samozřejmě doprovázeli hudbou k tanci, nechyběla tombola ani místní tanec "Čumba". Těšíme se na další spolupráci a na všechny v Drahelčicích.

restaurace U Labuťě | živá hudba na svatbu, svatební kapela, maturitní ples, firemní akce, Praha

5.1.2013

Opět bychom vás rádi pozvali do příjené restaurace U Labutě (www.restauraceulabute.cz) na taneční večer s kapelou Triwoly. Tentokrát 9.2.2013 v 19:00. Těšíme se na vás.

Kapela na svatbu po celé republice

svatební veselí

24.11.2012

Včera jsme završili naše letošní svatební "turné" posledním vystoupením na svatbě v Jižních Čechách. Bylo to příjemné, a tak jsme odjížděli s lehkou nostalgií, že už je to letos nejspíše naposledy, co můžeme odehrát svatbu. Navštívili jsme opravdu všechny části naší republiky. Jen namátkou to byla města Český Krumlov, České Budějovice, Třeboň, Písek, Tábor, Jihlava, Brno, Pardubice, Hradec Králové, Špindlerův Mlýn, Turnov, Jablonec nad Nisou, Teplice, Plzeň, Klatovy, Domažlice, Beroun, Příbram, Benešov, Vlašim, Nymburk, Benátky na Jizerou, Mělník, Slaný, Kladno a v neposlední řadě Praha. Inu, budeme se těšit i v příštím roce...

restaurace U Labuťě | živá hudba na svatbu, svatební kapela, maturitní ples, firemní akce, Praha

14.11.2012

Všechny své příznivce i případné zájemce o naše vystoupení na svatbě bychom rádi pozvali dne 15.12.2012 v 19 hodin do krásné restaurace U Labutě (www.restauraceulabute.cz) na taneční večer s kapelou Triwoly. Opět pro vás máme to nejlepší z našeho repertoáru, včetně písní na přání.

Silvestr 2011 - Říčany - Restaurace Jureček

1.1.2012

Právě jsme se vrátili ze silvestrovských oslav v Říčanech u Prahy, kde jsme odehráli večírek u příležitosti završení starého roku. Jídlo, pití, živá hudba, půlnoční ohňostroj, vše, co nesmí při takové akci chybět.
Přejeme vám, ať se máte v novém roce vydařeně a těšíme se, že se spolu někde potkáme.

Čochtanova Třeboň 2011

15.8.2011

Živá hudba ...opravdu není nic lepšího. Opět se nám to potvrdilo o víkendu v Třeboni, kde jsme měli vystoupit na náměstí za deštivého dne. A jen jsme vylezli na pódium, tak za pár minut se počasí úplně otočilo, vysvitlo sluníčko a bylo hezké sledovat, jak z náměstí pomalu mizí roztažené deštníky. Prostě hudba je lék na všechno. I na mrzuté počasí.

TOPlist