Home Nabídka Kontakt

Váš DJ na svatbu

Kdo jsme a co nabízíme

Jsme Katka a Filip (DJ GuFi), sehraný pár DJs specializujích se na svatby, které vyžadují zvláštní požadavky jak na širokou žánrovou paletu písní vzhledem k rozmanitosti hostů, tak na časovou flexibilitu, profesionalitu, schopnost odhadnout atmosféru a vybírat ty nejvhodnější skladby, nebo pohotově moderovat dění na svatbě. Máme dlouholeté zkušenosti a mnoho pozitivních referencí.

Nabízíme kompletní zajištění hudební složky na vaši svatbu – od hudby na svatební obřad, přes příjemný podkres při slavnostní hostině, odpolední udržování té správné nálady doplněné o zajímavý doprovodný program, až po večerní a noční afterparty s našláplou muzikou.
Pomůžeme vám s organizací svatebního dne a nabídneme vždy správné načasování jednotlivých aktivit svatebního harmonogramu. Samozřejmostí je moderování v průběhu celé svatby, které vám pomůže udržet pozornost svatebních hostů.

Rádi s vámi předem probereme veškerá přání a představy, pokusíme se navrhnout nejlepší řešení a načasování všeho, co jen se zábavou na svatbě souvisí.

  • Ozvučení obřadu
  • Podkresová hudba
  • První tanec
  • Večerní párty
  • Moderování her a soutěží
  • Světelné aranžmá v barvě svatby

Kapela nebo DJ?

Oproti kapele jsou nespornými výhodami svatebního DJe nižší nároky na prostor, kratší doba na přípravu a prakticky neomezený repertoár. V našem případě DJ na svatbu přiveze také veškerou potřebnou techniku – ozvučení, světla, mikrofony pro řečníky. Zajímavou kombinací je pak kapela v kombinaci s DJem. Pokud vás zajímá navštivte také stránky kapely na svatbu.

Jaká je cena?

Cena za služby se může lišit v závislosti na časovém rozsahu a použitém vybavení. Pokud vás zajímá, na kolik vás DJ na svatbu vyjde, zašleme vám cenovou nabídku. Vyplňte, prosím, kontaktní formulář.

 


Ať už je vaše svatba na zámku, na statku, v lese, v kostele, na louce, na ranči, ve stodole, v přírodě nebo v restauraci - všude tam vám zahrajeme.

 
350+

odehraných vystoupení

15000+

spokojených hostů

3000+

hodin hudby

Kde jsme už zahráli

Praha, Brno
Středočeský kraj - Benešov, Beroun, Nymburk, Poděbrady, Kladno, Mělník, Příbram, Mladá Boleslav ...
Jižní Čechy - Tábor, Písek, České Budějovice, Český Krumlov, Strakonice ...
Západní - Plzeň, Klatovy ...
Severní - Teplice, Liberec, Turnov, Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou ...
Východní Čechy - Jičín, Hradec Králové, Pardubice ...
Vysočina - Havlíčkův Brod, Jihlava, Telč ...

Rádi přijedeme i k vám.

 

Napište nám