Home Ukázky Ukázky Repertoár Kapela Kontakt

Kdo vám zahraje

Dále nás doprovází:

Radek Břicháč - bicí nástroje
Ondřej Klímek - saxofon, flétna, vokál
Milan Panocha - bicí nástroje
David Uher - bicí nástroje
Matěj Trojan - saxofon


Jsme s vámi již 25. sezónu. Za tu dobu jsme absolvovali nespočet vystoupení na plesech, svatebních hostinách, tanečních zábavách, podnikových večírcích, narozeninových oslavách a jiných společenských akcích nejen v Praze a Středních Čechách, i po celé republice. Potěšili jsme již mnoho srdcí a uší a za tu dlouhou dobu získali dost zkušeností v oblasti zábavy a organizace společenských akcí.

Podle charakteru akce nabízíme několik variant obsazení kapely, 3 až 5 hudebníků, kteří Vám zahrají živě pestrou zvukovou i žánrovou paletu. Nástrojové obsazení je elektrická a akustická kytara, klávesové nástroje, saxofon a bicí nástroje. To vše doplněno o dva vokály.

Repertoár je složen z těch nejznámějších skladeb českých i světových interpretů od šedesátých let až po současnost. Díky žánrové pestrosti zaujme všechny generace. Nestydíme se zabrousit do všech hudebních stylů, jakými jsou například pop, rock, rock’n’roll, blues, country nebo lidová hudba. Nechybí ani muzika z filmů či dětské písničky. Repertoár také stále doplňujeme o nové a aktuální písně. Poslechněte si nás.

Živé vystoupení je možné kombinovat také s diskotékou, kterou Vám můžeme zajistit prostřednictvím našeho kytaristy, který se v mžiku promění v DJe a zábava může pokračovat dalšími oblíbenými hity.

V rámci vystoupení pomůžeme také s organizací a moderováním doprovodného programu, soutěží a her.

Zajišťujeme vlastní dopravu, ozvučení, případně osvětlení. Podle složení kapely si vystačíme s prostorem cca 3x3 až 5x4 metry, kde je k dispozici běžná zásuvka 230V (16A).